Google Street View

Promuj swoją firmę za pomocą zdjęć i panoram firmowych
Google Street View – funkcja Google Maps i Google Earth, która zapewnia panoramiczne (prawie cała sfera) widoki z poziomu ulicy i pozwala użytkownikom na wyświetlanie wybranych części świata. Funkcja ta jest dostępna od dnia 25 maja 2007 i początkowo obejmowała tylko pięć amerykańskich miast. Obecnie jest również dstępna w Polsce.

Twoja firma w internecie
Technologia Street View używana do fotografowania wielu miejsc na całym świecie jest teraz dostępna dla Twojej firmy. Wykorzystaj tę możliwość i przygotuj wirtualną wycieczkę po swojej firmie w formacie 360 stopni.

Dodaj wirtualną wycieczkę
Zaprezentuj swoją firmę od środka podczas wirtualnej wycieczki w formacie 360 stopni. Pokaż rzeczy, które zwrócą uwagę Twoich klientów. Zdjęcia firmowe to idealne rozwiązanie dla restauracji, sklepów, siłowni, salonów i innych firm.

Zwiększ zaangażowanie klientów
Dzięki Zdjęciom firmowym klienci mogą poznać Twoją firmę i lub przyjrzeć się jej bliżej. i poznawać ją w zupełnie nowy sposób. Mogą poczuć się dokładnie tak, jakby w niej byli.

Podziel się z całym światem
Zdjęcia panoramiczne Twojej firmy nie tylko pojawiają się w wynikach wyszukiwania Google, Mapach Google i w Google+ Lokalnie. Można je również udostępnić w swojej witrynie, na stronach społecznościowych i w innych miejscach.

Zdjęcia: Punkt widokowy 1Bernard Tews

Zdjęcia: Punkt widokowy 2Bernard Tews

Zdjęcia: Punkt widokowy 3Bernard Tews